Oblicz wartość

Warszawa, Generała Augusta Emila Fieldorfa 12 04-125

      eurosufity@gmail.com

Godziny pracy: 09:00 — 20:00

+48 793 256 794

Sufity z nadrukiem jest to szczególny rodzaj sufitów napinanych, odrębny kierunek w sztuce dekorowania wnętrz.

Atrakcyjność takich sufitów tłumaczy się tym, że praktycznie każdy obraz może być nadrukowany na powierzchnię sufitu. Obrazy z płócien wielkich artystów, wszelkiego rodzaju pejzaże, miejsca historyczne, fotografie z kosmosu, postaci z kreskówek i bajek, przedstawiciele flory i fauny, tematy fantastyczne i mistyczne, abstrakcje - każda idea może być wcielona w dziele mistrzów!

Nadruk na sufitach w pomieszczeniach mieszkalnych

Rozwiązania projektowe wykorzystujące nadruk fotograficzny są stosowne w pomieszczeniach o dowolnym przeznaczeniu – w salonie, sypialni, kuchni. Ale są szczególnie atrakcyjne w pokoju dziecięcym: Twoje dziecko będzie otoczone przyjaciółmi z ulubionych filmów i bajek. Sufit napinany może być zaprojektowany w formie okna, z którego patrzą bohaterowie "Epoki lodowcowej" lub "Madagaskaru"; sufit może stworzyć wrażenie bajkowej dziury Białego Królika otwierającej drogę do Krainy Czarów. Nadruk fotograficzny na suficie pozwoli na stworzenie iluzji otwartej przestrzeni, w której Braciszek z dżemem leci do Karlssona z dachu. Delikatne elfy, magiczne kwiaty, urzekające rozgwieżdżone niebo - możliwości są prawie nieograniczone!

Obraz na suficie w salonie będzie dodatkowym akcentem, łączącą nicią, która zmieni całą kompozycję pokoju w symfonię harmonii. Tutaj można zastosować zarówno tradycyjne rozwiązania, jak też wybrać swój unikalny obraz dla aplikacji.

Wybierając nadruk fotograficzny do kuchni, z reguły właściciel mieszkania preferuje tematyczne zdjęcia - martwe natury z owocami. Ale jeśli Twoja kuchnia jest urządzona, powiedzmy, w stylu wiejskim - nadruk fotograficzny na suficie może zawierać elementy ludowego ornamentu, charakterystyczne krajobrazy, symbole narodowych tradycji. Zrób to! Wszystko jest w twoich rękach!

Zastosowanie w pomieszczeniach komercyjnych

Sufity z nadrukiem fotograficznym są popularne w projektowaniu mieszkań, ale są szczególnie polecany w projektowaniu wnętrz dla zakładów kultury, sportu i rozrywki. Takie stylowe i oryginalne sufity tworzą szczególną atmosferę kreatywności i przytulności w hotelach, kawiarniach i restauracjach, kręgielniach, salach gimnastycznych i basenach, w kinach i teatrach, centrach handlowych i klubach nocnych. Abstrakcje, mistyczne połączenia scen i kolorów, fantastyczne kompozycje na suficie, z właściwym ustawieniem podświetlenia, mogą sprawić, że Twój zakład stanie się prawdziwym kultowym miejscem.

KONSTRUKTOR SUFITÓW NAPINANYCH

 

SUFITY NAPINANE Z NADRUKIEM FOTOGRAFICZNYM ZDJĘCIA

ZAPISZ SIĘ NA DOKONANIE NIEODPŁaTNYCH POMIARÓW SUFITU

Specjalista od pomiarów przyjedzie do Ciebie w ciągu 2 godzin

Отправка формы…

Formularz nie został wysłany

Formularz został otrzymany.

KONTAKTY

Telefon:

+48 793 256 794

Adres:

Warszawa, Generała Augusta

Emila Fieldorfa 12 04-125

Godziny pracy:

bez weekendów, 09:00 - 20:00

Wielopoziomowe

Otwórz cały katalog

© EUROSUFITY ™ - Kopiowanie materiałów jest surowo zabronione

Zalety

Dlaczego my

Jak my produkujemy sufity

Jak my instalujemy sufity

Jakość

Jesteśmy w sieciach społecznościowych: