Oblicz wartość

Warszawa, Generała Augusta Emila Fieldorfa 12 04-125

      eurosufity@gmail.com

Godziny pracy: 09:00 — 20:00

+48 793 256 794

INFORMACJE O SUFITACH NAPINANYCH

Zalety sufitów napinanych

Bogaty wybór kolorów i faktur

Pasują do każdego stylu wnętrza, ponieważ mają szeroką paletę kolorów (ponad 200 odcieni) i różnorodne tekstury, pozwalają również łączyć różne materiały.

 

Nie kradną przestrzeni

W przeciwieństwie do sufitów gipsowo-kartonowych lub sufitów DSP, sufity napinane wymagają bardzo niewiele miejsca na instalację.

Wytrzymują do 100 l / m2 wody

Nie przepuszczają wody, a tym samym ocalą pomieszczenia przed przeciekami i koniecznością naprawy. Oznacza to, że pomagają utrzymać dobre stosunki z sąsiadami w przypadku zalania.

 

Praktyczne i niewymagające

Pozwalają na oszczędzanie pieniędzy i energii, ponieważ nie wymagają skomplikowanego i częstego serwisu. O naprawach w ogóle można zapomnieć ...

Demontaż bez zniekształcenia

Jeśli zachodziła potrzeba instalacji sieci lub wykonywania innych prac, folię zawsze można usunąć, a następnie ponownie zainstalować - bez utraty cech jakościowych.

Brak jakichkolwiek wad, przewodów i rur

Maskują wszelkie nierówności, pęknięcia i inne wady sufitu, ukrywają przewody sieciowe, dodatkowe warstwy izolacji cieplnej i akustycznej.

JAK MY WYKONUJEMY SUFITY NAPINANE

1

Cięcie materiału

Wykonywany jest zgodnie z indywidualnymi wymiarami pomieszczenia, określonymi podczas pomiaru. Prawidłowe cięcie uzyskuje się za pomocą specjalnego programu komputerowego, który eliminuje możliwość nawet najmniejszych nieścisłości w obliczeniach.

2

Spawanie harpuna wzdłuż krawędzi materiału

Ta procedura jest konieczna w przypadku stosowania tej metody montażu sufitów napinanych. Harpun jest to sztywna lamówka, służąca do mocowania materiału do profilu i napinania sufitu. Dzięki temu folia dekoracyjna nie zwisa z czasem i może wytrzymać znaczne obciążenia.

3

Pakowanie gotowego sufitu

Bardzo istotne jest zapewnienie bezpieczeństwa sufitów napinanych podczas transportu. Folię PVC obkłada się cienkim materiałem piankowym w celu wykluczenia wzajemnego stykania się części. Każdy wyrób jest składany w specjalny sposób i pakowany w folię ochronną lub karton

JAK MY INSTALUJEMY SUFITY NAPINANE

ZAPISZ SIĘ NA DOKONANIE NIEODPŁĄTNYCH POMIARÓW SUFITU

Specjalista od pomiarów przyjedzie do Ciebie w ciągu 2 godzin

Отправка формы…

Formularz nie został wysłany

Formularz został otrzymany.

KONTAKTY

Telefon:

+48 793 256 794

Adres:

Warszawa, Generała Augusta

Emila Fieldorfa 12 04-125

Godziny pracy:

bez weekendów, 09:00 - 20:00