Oblicz wartość

Warszawa, Generała Augusta Emila Fieldorfa 12 04-125

      eurosufity@gmail.com

Godziny pracy: 09:00 — 20:00

+48 793 256 794

Wśród dekoratorów wnętrz sufity wielopoziomowe są uważane za szczyt mistrzostwa w projektowaniu powierzchni sufitowych. Nowoczesne technologie umożliwiają instalację dwóch lub więcej poziomów bez użycia płyt gipsowo-kartonowych. Wielowarstwowe konstrukcje sufitowe są tworzone wyłącznie za pomocą folii PVC, zamocowanej na ramie. W tym przypadku można łączyć folie o różnych kolorach, fakturach i rozmiarach. Teraz jest absolutnie łatwym tworzenie oryginalnych form sufitu, wizualne powiększenie przestrzeni pomieszczenia, wydzielanie stref do odpoczynku i pracy, połączenie różnych intensywności oświetlenia, jeśli dokonują tego profesjonaliści.

Możliwości sufitu wielopoziomowego

Wielopoziomowy napinane sufity to nie tylko elegancki element wystroju wnętrz. To rozwiązanie pozwala łatwo ukryć wszelkie wady powierzchni sufitu, na przykład występowanie belki stropowej lub słabego stropu pomiędzy kondygnacjami. Kiedy wielopoziomowe sufity mogą przekształcić przestrzeń pomieszczenia, zmienić jego postrzeganie? Jeden z najbardziej popularnych efektów – dublowanie na jednym z poziomów sufitu w sypialni, jadalni lub łazience, odpowiednio, zarysu łóżka, stołu lub wanny. Często też obniża się poziom sufitu w korytarzu, a w salonie pozostawia się niezmienionym - po wejściu odnosi się wrażenie rozszerzenia przestrzeni. Po co stosować przegrody do podziału pokoju na strefy? Doświadczony projektant umiejętnie zrobi to za pomocą wielopoziomowego sufitu! Jeśli na każdym poziomie stworzyć własne oświetlenie, efekt będzie oszałamiający.

Formy, jakie można nadać powierzchni sufitu za pomocą wielopoziomowego sufitu napinanego, są naprawdę różnorodne. Daj wolę wyobraźni! Fale, łuki, kopuły i inne niepowtarzalne figury sufitu zapewnią niepowtarzalny charakter Twojego domu, mieszkania lub zakładu rozrywki.

Instalacja sufitu wielopoziomowego

Należy powiedzieć, że wynik zależy bezpośrednio od umiejętności firmy, której powierzono instalację sufitu wielopoziomowego. Montaż trwa tylko jeden dzień i może być przeprowadzony bez całkowitego oczyszczenia pomieszczeń, wystarczy udostępnić tylko przestrzeni przy ścianach.

Wideo instalacji

KONSTRUKTOR SUFITÓW NAPINANYCH

 

Wielopoziomowe sufity napinane

zdjęcia

ZAPISZ SIĘ NA DOKONANIE NIEODPŁaTNYCH POMIARÓW SUFITU

Specjalista od pomiarów przyjedzie do Ciebie w ciągu 2 godzin

Отправка формы…

Formularz nie został wysłany

Formularz został otrzymany.

KONTAKTY

Telefon:

+48 793 256 794

Adres:

Warszawa, Generała Augusta

Emila Fieldorfa 12 04-125

Godziny pracy:

bez weekendów, 09:00 - 20:00

Wielopoziomowe

Otwórz cały katalog

© EUROSUFITY ™ - Kopiowanie materiałów jest surowo zabronione

Zalety

Dlaczego my

Jak my produkujemy sufity

Jak my instalujemy sufity

Jakość

Jesteśmy w sieciach społecznościowych: